Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/unsichtbar/domains/kalinakozlowska.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 6091 O MNIE - Kalina Kozłowska - Fotografia Ślubna
Zaznacz stronę

Poznajmy się!

Jestem Kala – mów mi po imieniu 🙂

Fotografia to pół mojego życia – drugą połową są zwierzęta. Zdjęcia jednak towarzyszą mi odkąd pamiętam. Opowiedziałam już niejedną historię – każda była wyjątkowa. To doprowadziło mnie do miejsca, w którym jestem teraz – mam pracę marzeń i każdy kolejny ślub i sesja to dla mnie ogromna przygoda.

Na co dzień jestem narzeczoną, studentką weterynarii, opiekunką psa. Kiedy nie robię zdjęć, ani inne zajęcia nie pochłaniają mi czasu, moje dni wypełniają spacery, seriale i dobre jedzenie. Uwielbiam podróżować, poznawać nowe miejsce i odkrywać piękno tam, gdzie nikt się go nie spodziewa. Jeśli jesteście włóczykijami, macie pasje, kochacie piękne rzeczy – na pewno znajdziemy mnóstwo tematów do rozmów!

Staram się ukazać na zdjęciach emocje, bajkowe światło, drobne gestydetale tworzące Wasze opowieści. Stawiam na naturalną fotografię, pełną koloru i uśmiechu. Wierzę, że wtedy przetrwa wiele pokoleń i po latach będzie cieszyć tak samo, jak w dniu otrzymania albumu.

Kocham śluby – każdy jest inny, wyjątkowy, tylko Wasz.Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechcecie, bym została jego częścią.

Dziękuję Wam za odwiedziny. Witam w mojej bajce, czujcie się jak u siebie!
Nie bójcie się napisać do mnie paru słów – razem możemy stworzyć coś pięknego!